Anasayfa » hızlı klavye kullananlar » Evden Yazı Yazma işi – Başvurun

Evden Yazı Yazma işi – Başvurun


Evden yazı yazarak para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Evden yazı yazarak yani editörlük yaparak hiç işe gitmeden evinizde bilgisayar başında yaptığınız iş kadar gelir elde edebilirsiniz. Hemde kısa vadeli değil bunu düzenli bir iş olarakda yapabilirsiniz.

Evden yazı yazma işi için gerekenler nelerdir?

 • Öncelikle 10 parmak hızlı klavye kullanabilmeniz gerekmektedir. Çünkü evde yazı yazma işinde klavye hızlı kullanamıyorsanız bu işi yapamazsınız hiç denemeyin.
 • Yazı işi genelde internette web sitelerine yazı girme olarak yapılmaktadır. Gerekli konular editörlük yapacak kişiye verilecektir.
 • Günlük yazılacak yazı sayısı kişiye göre ayarlanacaktır. Yani günde 10 tane yazarım diyorsanız ona göre bir anlaşma , 100 tane yazarım diyorsanız ona göre bir program çıkarılacaktır.
 • Kazanacağınız gelir günlük yazı adedine göre belirlenecektir.
 • İletişim maille kuralacaktır.
 • Ödemeler banka hesabınıza belirli aralık-periyotlarla yapılcaktır. 15 günde veya ayda 1 şeklinde..

Örnek yazılar için bu sayfamızdan bakınız >> http://www.evdeyapilacakisler.net/evden-yazi-makale-yazma-isi/

iletişim için yazitormakale@gmail.com adresine mail atınız. sormak istediğiniz sorular için çekinmeden bu konunun yorum kısmından ve e-mail iletişim adresimizden sorabilirsiniz.


 • evde yazı yazma işi
 • evde tez yazma işi
 • evde yazı yazarak para kazanmak

Comments

comments

218 yorum

 1. ÇİĞDEM BAHÇE

  Merhaba. İstanbul’da ikamet etmekteyim, seri bir şekilde 10 parmak f klavye kullanıcısıyım. Ek iş arıyorum, tezlerinizi yazabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 2. Nevzat YAZILI

  10 parmak F klavyeyi hızlı ve hatasız bir biçimde kullanmaktayım. Klavye ile adeta dans ederim. Yazı yazma işini çok seviyorum ve bütçeme katkı sağlamak için ek iş arıyorum. Videodan veya ses kaydından yada karalama yaptığınız yazınızı bilgisayar ortamında yazıya dökerim. İlgilenenlere duyurulur. Not:Makale işinden anlamam.

 3. Uygun fiyata tez yazılır. Hazırladığınız tezlerini bilgisayar ortamına hızlı, hatasız, mizanpajlı şekilde aktarılır. Her türlü tez, ödev, kitap vb. hazırlanır. mail: iyiprens@gmail.com

 4. on parmak f klavye ve bilgisayar hakimiyetim konusunda çok iyiyim bana ulaşırsanız sevinirim

 5. 6 yaşımdan beri f klavyede on parmak yazabilirim iletişime geçerseniz sevinirim. Çok boş vaktim var ve değerlendirmek istiyorum

 6. Merhabalar ben ankaradan fatih 7 yıldır on parmak klavye kullanıyorum ve Muhasebe işiyle uğraşıyorum gereken ilgiyi göstermenizi rica ederim irtibat tel 0554 594 93 65

 7. 1993 yılından beri 10 parmak klavye kullanabilmekteyim. İzmir de ikamet etmekteyim. Hazır tezleriniz ve kitaplarınız elektronik ortama itina ile aktarılır. Veri giriş işlemleri hızlı bir şekilde yapılır. E-ticaret sitelerinize data girişi yapılır. İhtiyacı olan mail adresimden bana ulaşabilirler.

 8. On parmak f klavye konusunda oldukça iyiyim. Hazır haldeki tezleriniz yazılır. (ANKARA İÇİN)

 9. 10 parmak klavyem mevcut. Bir süre katip olarak çalıştım. Ek iş olarak evde kitap yazma ve moderatörlük yapma işini aramaktayım. Boş vaktim oldukça fazla ve internet sürekli elimin altında. İletişim için mail atabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*