(PSM) Hazır Sistem Modülü

“PSM” Nedir? PSM İngilizce bir terim olan Private System Module nin kısaltılmasıdır yani; Hazır Sistem Modulü.

 PSM ( piesmi) ne işe yarar? Günde sadece yarım saat-1 saat çalışarak düzenli olarak aylık 1000tl para kazanmanızı sağlar. Nasıl mı? Detayları dikkatlice okuyunuz…

  • Evden, iş yerinizden okulunuzdan veya herhangi bir yerden internete bağlanabildiğiniz veya bağlanamadığınız her yerden bilgisayarınızla yahut metin belgesi olan not tutabileceğiniz herhangi bir cep telefonu ile yapabileceğiniz bir iş.
  • Yapacağınız tek iş yazı yazmak. Yazı yazmaktan kastımız kompozisyon yazabilmek.Anladığınız yahut araştırdığınız bir konuyla ilgili yazı yazmak.
  • Meslek , cinsiyet ve yaş(+7) fark etmeksizin herkes yapabilir.

Pi Es Mi (PSM) sayesinde 4 yıllık bilişim , bilgisayar mühendisliği, bilgisayar donanım, yazılım ve programcılığını bitirmeniz istenmez.

Sadece okuma yazma bilmeyi ve HIZLI KLAVYE kullanmayı, hızlı yazı yazmayı gerektirir.O da modülün uygulaması sırasında ilk ay kendiliğinden gelişir.

İnternet Üzerinde yıllarca çalışılıp edinmiş bilgilerin en gerekli, hızlı, geçerli bölümleri soyutlanarak ve basite indirgenerek size sunulmaktadır. Yani sizin hiçbir php, asp, ve bilişim teknolojileri bilgileri bilmeniz beklenmez her şey hazır paket-modül halinde size ulaştırılır.

Size düşen sadece öğretilen birkaç basit işlemi yapmak ve yazı yazmak. Yani hazır yapılmış bir Uzay aracını çalıştırmak için düğmeye basmak ve sürmek gibi bir şey.

Günde sadece ve sadece yarım saatinizi ayırarak aylık 1000 tl sürekli kazanmak her ay düzenli olarak banka hesabınıza yatmasını istemezmisiniz.!

Evet bu sistem oturduğun yerden veya internetten kolay çalışmadan para kazanma yöntemi değildir. Çalışmanız ve çalıştığınızın karşılığını almanızdır. PSM yi aldıktan sonra 3-4 ay yoğun bir şekilde çalışıp daha sonra günde yarım saatinizi ayırarak sürekli bir gelire sahip olacaksınız.

3-5 ay sonra veya daha sonra yazı yazmayı bıraksanız bile para kazanmaya devam edersiniz

Hile yok dolandırma yok Çalışacaksınız ve çalıştığınızın karşılığını Emeğinizin değerini alacaksınız. Günde yarım saat değil günde 3-5 saat ayırırım diyorsanız kazancınız 2000-3000usd olacaktır.

İşte Kazanılan Paralardan Örnekler

Açıklama
Ödeme Para Birimi Cinsinden Ödeme TRY 2.170,01 TL
Döviz Kuru Değeri 1,784 : 1
Raporlama Para Birimi Cinsinden Ödeme USD 1.216,65 $
Toplam: USD 1.216,65 $
Açıklama
Ödeme Para Birimi Cinsinden Ödeme TRY 2.196,95 TL
Döviz Kuru Değeri 1,764 : 1
Raporlama Para Birimi Cinsinden Ödeme USD 1.245,23 $
Toplam: USD 1.245,23 $

İşte kanıtları gördünüz PSM Hazır Sistem Modülünü aldıktan sonra sizinle irtibata geçilecek ve telefonla veya birebir gerekli tüm eğitimler verilecektir. Sonra size düşen tek şey yazı yazmak olacak..

Yazı Yazmak işi zor mu?

Nasıl MSN de FACEBOOK da yazışıyor paylaşımlarda bulunuyorsanız işte o kadar kolay.

İstediğiniz bir konuda yazma ve istediğiniz bir dilde Almanca İngilizce yazma seçeneğinizde vardır.

EVET Ev Hanımları, yeni mezunlar, emekliler, bayanlar herkes kolaylıkla yapabilir. KONUNUZU SEÇİN VE YAZMAYA BAŞLAYIN

MADEM O KADAR KOLAY HERKES YAPABİLİYOR SİZ YAPIN NEDEN ÖĞRETİYORSUNUZ?

Evet aklınızda bu soru olabilir. Haklısınız, BİZDE YAPIYORUZ VE AYLIK ÇOK CİDDİ GELİRLER KAZANIYORUZ ZATEN. Lakin bütün bu PSM Hazır Sistem Modülünü oluşturana kadar yılların emeği bilgisi ve tecrübesinden süzüle süzüle oluşmuştur.

***PSM yi size öğretebilecek bir okul yoktur. Kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir mevzuda değildir. 3-5 tane okul bitirip bunları harmanlayıp daha sonra 3-5 senede tecrübe edinerek BELKİ edinirsiniz o da şanslıysanız garantisi yok.

Yani bu hayatınızın fırsatı! Kader sizi bu yazıyla karşılaştırdı ve belki şimdi hayatınız değişecek

Birikimlerinizi En iyi şekilde Değerlendirme ve Çok Kazançlı bir yatırıma dönüştürme zamanı geldi

PSM bedelini Banka hesabı ile ödemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ciddiyetle kendinize yatırım yapmayı karar verdiğiniz PSM Hazır Sitem

Modülünü alarak veya almak için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

not: Forma kendiniz hakkında bilgi vermeyi ve yazı yazmak istediğiniz konu veya konularıda ileterek bize ulaşabilirsiniz.

sorularınız için direkt maillede ulaşabilirsiniz:

—–

8 thoughts on “(PSM) Hazır Sistem Modülü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir